Converse x Comme des Garçons

Comme des Garçons je japonská značka, ktorú v roku 1969 založila Rei Kawakubo. Je to jedna z mála prémiových značiek založených ženou, ktorá uspela nielen v oblasti high fashion, ale presadila sa aj v komunitnejších odvetviach módy, ako je napríklad streetwear.

#ShowMore#

A preto vznikla podznačka Comme des Garcons Play. Značka, ktorá vznikla v roku 2004 počas rozdelenia na dve odvetvia, módu (ručne vyrábané kúsky, vysoké ceny) & lifestyle (dostupnejší pre všetkých), si v priebehu rokov upevnila svoje nezabudnuteľné miesto na slnku.

V roku 2009 si to všimla americká značka Converse, a tak sa začala spolupráca Converse Comme des Garçons. Hlavným a najdôležitejším kúskom je Converse x Comme des Garçons Play Chuck 70, ktorý si môžete zaobstarať vo verziách Converse Comme des Garçons High a Converse Comme des Garçons Low. Jednoduchosť dizajnu v kombinácii s červeným srdcom Comme des Garçons robí tenisky skutočne jedinečnými a niet divu, že popularita obuvi Comme des Garçons je taká vysoká. Navyše ide o jedny z najuniverzálnejších tenisiek, a preto by nemali chýbať v šatníku žiadneho módneho znalca. Ešte ju nemáš? Poď to napraviť a vyber si z našej ponuky.

Pri teniskách, ako je spolupráca s Comme des Garçons, sa ti môže stať, že ti dokonca môžu ponúknuť falošný pár, preto sme na našom blogu napísali článok, ktorý ti pomôže nenaletieť. Prečítajte si, ako rozpoznať falošné tenisky a oblečenie | SNEAKERGALLERY BLOG

Cena

184201
1184201

Značky

Velikost

Zobrazených položiek: 2
2 položiek celkom
Späť do obchodu