Jordan x Travis Scott

Travis Scott.Legendárného umelca asi netreba predstavovať. 31-ročný raper z Houstonu v USA, vlastným menom Jacques Bermon Webster II, je rozhodne jedným z najznámejších raperov na svete. Dôkazom toho je prvé miesto v rebríčku Billboard Hot 100 so singlom "Sicko Mode" alebo 36 miliónov poslucháčov mesačne na Spotify. Mimo hudby sa rodák z Texasu venuje aj teniskám, a nie je ich málo!

#ShowMore#

Legendárna je najmä jeho spolupráca s americkým basketbalovým gigantom Jordan, ktorá sa začala v roku 2017 špeciálnym modelom Jordan Trunner LX, ale išlo len o koncept. Spolupráca sa tým nezastavila, po čase sa presunula k významnejším modelom. Teda Air Jordan 4. Počas roka 2018 boli verejnosti predstavené tri farebné prevedenia: Travis Scott Air Jordan 4 "Cactus Jack", Travis Scott Jordan 4 "Purple Suede" a Travis Scott Air Jordan 4 "Olive" (posledné dva páry sa však objavili len na nohách Travisa Scotta, nikdy neboli dostupné verejnosti). Samozrejme, Travis Scott si nemohol odpustiť najlegendárnejšiu siluetu, akú značka Jordan vyprodukovala, Air Jordan 1. Všetko to začalo modelom Travis Scott Air Jordan 1 High, ktorý v roku 2019 debutoval v krásnom hnedom farebnom prevedení a zožal obrovský úspech! To znamenalo jediné. Spolupráca nekončí! Naopak. Ďalšou významnou spoluprácou značky Jordan s texaským raperom sú Jordan 6 Travis Scott. Tie debutovali na pódiu Super Bowlu #53, pričom predstavenie sa konalo krátko po ňom ako súčasť kolekcie spring/summer 2019.

S Jordan 1 Travis Scott však nekončí! Od roku 2019 boli všetky významné releasy spojené práve s touto siluetou. V porovnaní s predchádzajúcim párom došlo k jednej zmene. Do centra pozornosti sa dostáva varianta Travis Scott Jordan 1 Low. Tá sa v roku 2019 objavila v krásnej hnedočiernej variante. O dva roky neskôr Travis Scott rozširuje svoje portfólio nízkych jedničiek o model Fragment Jordan 1 Low, ktorý svojimi farebnými prevedeniami rozhodne patrí medzi najdokonalejšie topánky vôbec!

Samozrejme, nemôžem vynechať Travis Scott Fragment Jordan 1 High, ktoré vyšli o mesiac skôr. Prejdime k najhorúcejšiemu a najnovšiemu vydaniu. Air Jordan 1 Low Travis Scott Reverse Mocha a 21. júl roku 2022. Presne v tento deň tieto tenisky uzreli svetlo sveta. Nadšenie a hype okolo nich bol obrovský, chcel ich doslova každý.

Travis Scott Jordany sú už dlho jednou z najvyhypovanejších a najlepšie vyzerajúcich spoluprác s teniskami, navyše vo veľkom udávajú trendy! Ich kúpy by sme sa vôbec nebáli, je to istota, takže nebudeš ľutovať.


Dokazuje to článok 14 najlepších spoluprác s Air Jordan na našom blogu. | SNEAKERGALLERY BLOG

Cena

11491150
111491150

Značky

Velikost

Zobrazených položiek: 1
1 položiek celkom
Späť do obchodu