Ostatné

Hľadáš pánske alebo dámske topánky Jordan? To si na správnom mieste! V SNEAKERGALLERY milujeme limitované releases, preto sme nimi naplnili celú kategóriu. Pozri si napríklad modely Air Jordan 5 or Air Jordan 6. Pri žiadnom z nich nevkročíš mimo.

#ShowMore#

 Air Jordan 5

Rok 1990, stíhačka Mustang z 2. svetovej vojny a reflexný jazyk z dielne 3M. Hádaj, čo to je? Ide o siluetu Air Jordan 5. Teniska, ktorá už na prvý pohľad viacej kričí moderným štýlom, basketbalom a technológiami viac, ako jej predchodkyňa. Prvýkrát sa dočkali retro verzie v roku 2000 a boli prvými Air Jordan Retro v novom tisícročí. V nasledujúcich rokoch sme videli viac ako 40 rôznych colorways a niečo nám hovorí, že je to to, prečo im máš venovať svoju pozornosť.

Air Jordan 6

Michael Jordan miloval drahé autá a tie sa stali veľkou inšpiráciou pre Tinkera Hatfielda pri tvorbe dizajnu siluety Jordan. Jedným z nich je napríklad Jordan 6. Tu sa šestky  inšpirujú konkrétne modelom Porsche 964 Turbo. Veľmi elegantná a čistá silueta, ktorá si zachováva technické prvky, ktoré zlepšujú výkony Jordana v zápasoch. Už vieš, prečo v nich 23 získal ocenenie MVP? Chceš viac informácií? Prečítaj si náš príspevok na blogu o štyroch zásadných modeloch Air Jordan.

 

Cena

202405
1202405

Značky

Velikost

Zobrazených položiek: 5
5 položiek celkom
Späť do obchodu