Yeezy

Čo si predstavíš, keď sa povie pojem “renesančný človek”? My Kanyeho Westa, teraz už Ye. Tento americký rapper, pôvodne z Atlanty, vytvoril veľký miľník nielen v hudbe, ale taktiež v módnom priemysle. 

#ShowMore#

Tenisky adidas Yeezy z jeho dielne si vo svete vydobyli obrovskú popularitu v srdciach milovníkov nielen streetwearu, ale vydobyli si čestné miesto na poličkách sneakerheadov. Ešte predtým, ako začal pracovať s nemeckým adidasom, vydal niekoľko kolaborácií s americkým gigantom Nike. V Nike ale nedostal tak slobodnú ruku ako v Herzogenaurachu, a tak od roku 2015 Kanye pod značkou adidas Yeezy prináša originálne, limitované modely, po ktorých túži celý svet. V našej ponuke nájdeš Yeezy Boost 350, Yeezy 500 a Yeezy 700 vo viacerých farebných prevedeniach. Mimo dnes už všeobecne známe siluety u nás nájdeš aj netradičné Yeezy QNTM, Yeezy 380, Yeezy Slide (niekto ich vtipne nazýva Yeezy papuče), alebo taktiež aj najnovšie a veľmi kontroverzné Yeezy Foam RNNR.

Nebudeme preháňať, keď povieme, že si Yeezy topánky v teniskovom svete veľký kus oddrapili práve len pre seba, a tak sa tomu venujeme aj na našom blogu. Prečítaj si napríklad článok, ktorý ti pomôže vybrať tie najlepšie Yeezy tenisky práve pre teba v Sprievodcovi Yeezy modelmiKaždoročne sa na svete taktiež oslavuje Yeezy day, o ktorom sa všetko dozvieš, keď klikneš na náš SNEAKERGALLERY blog.

Späť do obchodu