Yeezy Boost 350

Keď Kanye v jednom rozhovore povedal, že je Warhol našej generácie, moc ľudí tomu neverilo. Keď však prišiel v spolupráci s adidasom s modelom Yeezy 350, karta sa začala obracať. Silueta adidas Yeezy 350 nás jasne presvedčila, že ide o ďalší míľnik v histórii sneakergame 21. storočia. 

#ShowMore#

Niekoľko mesiacov po tom, čo Kanye predstavil siluetu Yeezy 750, prišli Yeezy, ktoré definovali smer, ktorým sa bude značka Yeezy uberať. Úplne prvý model Yeezy Boost 350 vyšiel v roku 2015 v dizajne "Turtle Dove", ktorý si všetkých získal svojím futuristickým dizajnom zvršku z materiálu Primeknit. Následne vyšli colorways, ako "Pirate Black", "Moonrock" a "Oxford Tan" a hneď bolo jasné, kto neoficiálne vyhral cenu teniska roka.

PRÍCHOD ADIDAS YEEZY BOOST 350 V2

Po vydaní ikonického albumu "The Life by Pablo" sa Kanye pustil do vývoja modelu Yeezy Boost 350 a ukázal svetu verziu V2, ktorá sa zbláznila. Model adidas Yeezy Boost 350 V2 pobláznil svet natoľko, že kto nevlastnil skladaciu stoličku, spacák a vôľu spať pred obchodom, nikdy sa k týmto teniskám nedostal. Tenisky sa vypredávali rýchlosťou svetla a stali sa popri adidas Superstar najikonickejšími teniskami nemeckej značky z Herzogenaurachu. Medzi najznámejšie farebné prevedenia patrí model s názvom "Beluga", jeho prvý release sa uskutočnil 24. septembra 2016 a kombinácia bronzového odtieňa s výraznou oranžovou z nej urobila colorway,na ktorú si spomenieš, aj keď ťa niekto zobudí o 3 ráno.

Skrátka, Yeezy Boost 350 stali za vznikom obrovskej sneaker po celom svete a navždy zmenili pohľad na celú sneaker scénu. Dnes si vďaka svojej jednoduchosti našli miesto v streetwear šatníkoch, no aj v high fashion šatníkoch. Yeezy Boost 350 Beluga, Zebra alebo Oreo... Máme ich. Len nezabudni - všetky colorways sú veľmi limitované, takže ak už máš na ne zálusk, s kúpou dlho nečakaj, nech Yeezy Boost 350 oživia tvoju zbierku čo najskôr.

Potrebuješ ešte pomôcť s výberom? Prečítaj si náš blog, kde sme napísali sprievodcu modelmi Yeezy. Tam určite nájdeš všetky odpovede na tvoje otázky o kúpe vysnívaných Yeezys. A ak nie, napíš nám alebo sa zastav za nami do našej predajne.

Cena

328657
1328657

Značky

Velikost

Zobrazených položiek: 14
14 položiek celkom
Späť do obchodu