Verified Tags

DSC_8855

Komu sa to nestalo. Nadšene si z facebookovej skupiny kúpiš tenisky, tie ti po pár dňoch prídu a ty v nich s neuveriteľnou radosťou vyrazíš do víru každodenného života. Nenapadlo ťa ale skontrolovať, či sú originálne alebo nie. Nepríjemná realita ťa dobehla po pár týždňoch nosenia. Išlo o napodobeniny! Peniaze sú tak doslova vyhodené oknom a tenisky končia v kúte botníku.

Najdôležitejším predajným artiklom, vďaka ktorému sme si dokázali za 7 rokov nášho pôsobenia vybudovať existujúce postavenie na trhu, je tvoja dôvera.

Istota sa opiera o záruku 100% originality za akýchkoľvek podmienok. Tú však niekedy nie je jednoduché udržať, preto máme vyšperkovaný systém overovania pravosti tenisiek, vďaka ktorému sa podvodníci vždy odhalia.
 

1. DÔKLADNÁ KONTROLA PARTNEROV

 Obchodujeme výhradne s legitímnymi predajcami, ktorí sú schopní doložiť pravosť dodávaného tovaru. Či už faktúrou o nákupe, alebo iným dokladom.

2. OVERENIE PRAVOSTI

Každý pár prejde rukami naších odborníkov. Prebehne kontrola krabice, veľkostných nálepiek, ceduliek vo vnútri tenisiek, materálov, švov alebo papieru v krabici. A to dokonca dvakrát!

Dobre si uvedomujeme, že istota, ktorú potrebuješ mať pred tým, ako nový pár obuješ, je veľká. Preto sme zaviedli systém, ktorý ti ju poskytne.

 

SNEAKERGALLERY VERIFIED TAGS

Sú to takzvané SNEAKERGALLERY VERIFIED TAGS. Zákazníkovi poskytujú záruku, že jeho tenisky boly pred predajom dôkladne skontrolované, a preto sa v nich nemusíš báť vyraziť do ulíc. Zároveň prinášajú výhody aj pre nás. Pri vrátení nám umožňujú jednoduchšiu kontrolu pravosti, a tak urýchľujú proces vrátenia tovaru. Vrátenie tovaru bez SNEAKERGALLERY VERIFIED TAGS nebude možné. Tomu odpovedá aj zmena obchodných podmienok. Tie si v kompletnom znení môžeš prečítať tu.

Zatímco jiní od důkladného prověřování pravosti ustupují, my děláme pravý opak a snažíme se ti při nákupu dopřát i v tomto ohledu maximální pohodlí. 

DSC_8875
width:100%
Späť do obchodu